Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardhi - Ruf Mich An (Feat. Belah)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Bardhi:
Baby, mos em qo t'fala
Thirrem, jam tu prit hala
Te veni na dy ku jena pa
Tash o bosh vec kujtime ka
Prit pak, mos em kqyr sikur enemy
Prit pak, mos u shty se nuk jena fmij
Pa ty, nuk po ec se nuk kam mundsi
Na dy, mu kthy njejt, perseri
Pse po thu qe ky u kon takimi i fundit?
Zemrat si kena prej drunit, as pe gurit
Mos rrej qe je e lumtur, thirri trunit

Belah:
Dy, tri fjal du me ti tregu
Ama numrin ton e kam hup
Ti ke bo gabime, zemer, je gut
A po t'merr ty malli per mu?


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Bardhi Idrizi
Featuring: Belah
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/11/2021


Bardhi - Ruf Mich An
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ruf Mich An".
3. Video është e këngës "Ruf Mich An", por nuk këndohet nga Bardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bardhi Idrizi:


Komente 0