Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardhi, MatoLale & Luana Vjollca - Shtinja Flakën (Feat. MatoLale)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  6

Bardhi:
I kom met nfyt se jom haram ty ndubai tkam dirham ty tkam wide deri namsterdam se thirri beb se o madam thoba madhe aeroplan Lamborghini uragan she what a wope wope wope
Zemer ti shtinja flaken na gjujna me pare thirri krejt shoqet e bojna harem shtinja flaken na se kena problem thirri krejt shoqet e bojna harem.
Matolale:
Si cokollat po jo nuk esht latina trupin si model po nuk e sheh nvitrina e sheh me to po ajo s'esht e tina ku e kap prej beli rritet adrenalina ajo marilyn monroe
Bytht e mdhaja beli i holle barbi doll per me kuptu ca po fol nuk duhet shkolle vetem shife holl e holl tmet si njolle
Sa here vi bohet termet dridhet toka toka
Hala tu i thy do gota gota le tdigjet krejt bota bota per ty i gjuj bang gjuhet bang too shoota
Bardhi
Zemer ti shtinja flaken na gjujna me pare thirri krejt shoqet e bojna harem shtinja flaken na se kena problem thirri krejt shoqet e bojna harem
Zemer ti shtinja flaken na gjujna me pare
Luana:
Shum po endrron po spo ta don don don whan mili milion krejt i kam kam kam apo rrezikon mi corazon shija omel bon bon mundet ty me tbo dom
Bardhi:
Kqyrja trupin krejt em lujti kukull krejt ca lypa tek ti i kom gjet ngoogle busull je per mu n'ty hupull xhungel ty t'ha si strudel
Luana:
Bye bye me mu so kollaj zemra digjet nuk kam faj po thu je bandi dhe sabi para meje qan bye bye
Bardhi:
Zemer ti shtinja flaken na gjujna me pare thirri krejt shoqet e bojna harem shtinja flaken na se kena problem thirri krejt shoqet e bojna harem (×2here)

Zemer ti shtinja flaken na gjujna me pare...❤
Bardhi Idrizi, MatoLale & Luana Vjollca
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/07/2023
Muzika: Bardhi Idrizi & MatoLale
Teksti: Bardhi Idrizi & MatoLale
Produksioni: Sbs Entertainment
Master: Bini DiezBardhi, MatoLale & Luana Vjollca - Shtinja Flakën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shtinja Flakën".
3. Video është e këngës "Shtinja Flakën", por nuk këndohet nga Bardhi, MatoLale & Luana Vjollca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bardhi Idrizi:


Komente 0