Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardhi - Mykonos Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Ooooo
DERI N’FYT KREDIA
O KUJNA PO JA NIN
LE T’KALLEN KOJSHIA
Ooooo
M’BYTI XHELOZIA
KUR PO QESIB FOTO
PO BOJNA CHIKILA
MYKONOS, MYKONOS
HAJDE ZEMER ANI A MU
MYKONOS, MYKONOS
QADRA NGJIT ME CRISTIANO
MYKONOS, MYKONOS
KAPUÇIN ME MAKIATO
MYKONOS, MYKONOS
Ooo SI BOSS
IKEM GJIRO NA DERI
KU T’NA QOJE ANIJA
PO BOJNA PARE NA
VEQ PER MI HARGJU N’PUSHIMA
SKA DERT QKA THOJN ATA
HIM N’KREDI BOJNA SEFA
MUZIKA N’MAKSIMUM LISHOJA
ZONIN DERI N’HAVA
PAPARACI BOJNA FOTO
Bardhi Idrizi
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/07/2023
Produksioni: Sbs Entertainment


Bardhi - Mykonos
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mykonos".
3. Video është e këngës "Mykonos", por nuk këndohet nga Bardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bardhi Idrizi:


Komente 0