Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardhi Zdrava

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Bardhi Zdrava është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Brahim Kora

Sulo Latifi

Shaqo Jaupaj

Cen Noreci

Gesti Sotiri

Gezim Sejati

Viktor Kulaj

Besnik Perci

Ardit Ahmetaj

Hasan Marra

Tags: Bardhi Zdrava


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet