Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Bardhok Mehmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Bardhok Mehmeti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adem Barbullushi

Fran Vulaj

Perlat Sheqeri

Suad Shaptafa

Gezim Zefi

Tonin Uldedaj

Prek Mrishaj

Lekë Dedvukaj

Xhelal Juka

Gjin Dona

Tags: Bardhok Mehmeti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet