Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardhok Prebibaj - Dashni E Vjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

A ke pa noj lule tuj u kput ne baqe
a ke pa dy sy oo qe kurr nuk gjej paqe
a ke pa nga qielli yjet duke ra
njashu jam prej ty oo qysh se jemi nda

ref.oo duhet zemra gurit me kan
o lamtumiren ty me ta dhan
o duhet shpirti me u ndrru me tjeter
o me te than ty o dashni e vjeter

Kurr nuk e provova, si dridhet nje zemer


Bardhok Prebibaj - Dashni E Vjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni E Vjeter".
3. Video është e këngës "Dashni E Vjeter", por nuk këndohet nga Bardhok Prebibaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bardhok Prebibaj:


Komente 0