Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bari Kurti - Numer 1 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  23

2x
Ne krejt shqiprin ty te kerkova
ne jeten time vajz un ty te zgjodha
Un ty te zgjodha per merak,
pse moj vajz po m'plas me pak

2x
Vallahi vallahi bilahi
ty te deshta vajz vallahi,
ty te deshta vajz numer 1,
me pakse dasht vajz me tradhti.

2x
Shpesh e kujtoj kohen e vjeter
kur ty te thojsha me tjeter mos shko.
Mos mendo vajz se du naj tjeter
shum vite bashk eshte veshtir per me u nda.

2x
Vallahi vallahi bilahi,
ty te deshta vajz vallahi,
ty te deshta vajz numer 1,
me pakse dasht vajz me tradhti.

2x
Vallahi vallahi bilahi,
ty te deshta vajz vallahi,
ty te deshta vajz numer 1,
me pakse dasht vajz me tradhti.


Ky tekst u dërgua nga aresio123Bari Kurti
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/03/2014


Bari Kurti - Numer 1
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Numer 1".
3. Video është e këngës "Numer 1", por nuk këndohet nga Bari Kurti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bari Kurti:


Komente 0