Barooti

Barooti, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “The Rapfather”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[27-09-2012]
Reperi i grupit The Bloody Alboz, Barooti, ka lansuar videoklipin e këngës "The Rapfather" nga albumi me të njëjtin titull.
Kënga e punuar nga vet reperi në studion e tij SopiRecords, tashmë është pritur mirë nga fansat dhe u lansua edhe klipi i shumëpritur.

Videoklipi është punuar nga Shkëlqim Ukshini dhe Volume Production.
 (Telegrafi)

Barooti, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “The Rapfather”

  Barooti - The Rapfather [Teksti dhe Klipi]

Komente 0