Më mbaj mend (për 1 muaj)


Barooti - Story
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Story".
3. Video është e këngës "Story", por nuk këndohet nga Barooti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Barooti - Story Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

02/11/2012

2012-11-01T23:06:45+01:00Ti po rrin me shoqe ndersa un po rri vetum..
Po ngoj beata n'mp3-sh edhe jom per muri pshtetun..
Eh rastsisht spontanisht syt um shkun en ty..
As vet nuk e di qysh veq ta bona me sy..
Nejse kurgjo kerkujna le t'bohet qa t'bohet..
Si n'fore e murr aparatin edhe ma ngat po afrohet..
Mtha a bon ni foto me dal na dy..
Deri sa na nxuni blici ma boni du me dit ma shum per ty..
Jom reper me profesion HIP HOP shkollen e kryme..
Kejt jeta jem bon pjes mrena ksaj rryme..
Haver me mikrofon gjithmon i veshun gjon..
Jom qiky qe jom qe e thot fjalen e se ndrron..
Ose me pak fjal qdo her une jom vetja..
n'Shum raste jom i eger se qashtu um ka bo jeta..
i dul buzqeshja edhe njo 2 pika loti..
FOLI ME SHUM BINDJE THA MOS T"THIRRIN TY BAROOTIIIII !!!


Ky tekst u dërgua nga Fjolla`tba
Më Shumë Këngë Nga Barooti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë