A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bashkim Alshiqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Bashkim Alshiqi është një këngëtar i njohur. Më datë 30 Tetor 2014, Bashkim Alshiqi publikon videoklipin "Ai I Pasur Une I Ri". Më datë 15 Korrik 2016, Bashkim Alshiqi publikon videoklipin "Zemra Ime". Në vitin 2019, Bashkim Alshiqi publikon albumin "Merrma Zemrën"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Tha Answer

Jani

Rapp Dogg

Striqka

Gilan G

Erkan Kumanova

Big-K

Oki

Wllatki

G-Soldier


Tags: Bashkim Alshiqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019