A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Bashkim Alshiqi - Dashnore


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/08/2019

2019-08-16T21:29:28

Këngë e albumit:

"Merrma Zemrën"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Dashnore" kënduar nga Bashkim Alshiqi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Dashnore".


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Labi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kalon ne qytet
e ti nuk me flet
i vetmuar kam mbet
a jetohet vet n'kete jete

Ah dashnore
zemren ma morre
Ah dashnore
pse s'me fole

Ty vone nuk po t'bahet
e jeta mu po m'thahet
vec njeher me m'buzeqesh
ti dimrin ma ban ver

Ah, dashnore
zemren ma morre
Ah, dashnore
pse s'me fole


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019