Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Spahiu - 2 Her Ta Fala Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Prej gabimi dej gabim
prej mashtrimi dej mashtrim
te gjith jan qudit me mu
sa shum tkam duru

tash ne zemer mke plagos
dhe durimi im u sos
3 her resht ti po gabon
kjo tregon se nuk me don

ReF : 2x
2 her un ta fala
2 her un u ndala
e teprove met vertet
nuk falet gabimi tret

ti me shok me ke perla
skishe qef me sy me i pa
nje qellim e paske pas
zemren me ma plas

nga dashnija qe verboj
vetem zoti me ndihmoj
nuk me paske meritu
shko me tjetrin se nuk te du

ReF : 2x
2 her un ta fala
2 her un u ndala
e teprove met vertet
nuk falet gabimi tret

Opaaaaaaaaaaaaa Muzika =P

ReF : 2x
2 her un ta fala
2 her un u ndala
e teprove met vertet
nuk falet gabimi tret.


Ky tekst u dërgua nga Aida

Bashkim Spahiu - 2 Her Ta Fala
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "2 Her Ta Fala".
3. Video është e këngës "2 Her Ta Fala", por nuk këndohet nga Bashkim Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bashkim Spahiu:


Komente 0