Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Spahiu - Loqka Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


LUTJE NI LUTJE PA FUND
QE ZEMREN TIME ME MUNDOHI SHUM

LUTJE NI LUTJE PA SHPRES
QE ZEMREN TIME AJO KURR NUK VDES 2X

LOQKA IME ZEMRA IME
UN TE DUA VETEM TY
1000 VJET KI SHA JE TUAR
TGJITHAT DO TI FALJA TY

LOQKA IME ZEMRA IME
UN TE DUA TY PER JET
NATA SANTE ASHT E JONA
HAJDE SHPIRTO SE TE PRES
HAJDE SHPIRTO OO SE TE PRES


Ky tekst u dërgua nga Besimi

Bashkim Spahiu - Loqka Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loqka Ime".
3. Video është e këngës "Loqka Ime", por nuk këndohet nga Bashkim Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bashkim Spahiu:


Komente 0