Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Spahiu - Qefin Mos Ma Prish Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


sonte je e para qe hyre ne valle
1000 zemra menjehere i kalle
mysafire je qelluu o je qellu
dije se e vetmja per mua ke mbetur
kanë shum mall syt e mi te pafjetur
ti ke lindur veq per mu
o veq per mu

Sa shume malli paska maarr
sa mir qe ke ardh
rri me mua tasht lirisht
qefin mos ma prish
sa shume malli me paska marr
sa mir qe ke ardh
rri me mua tasht lirisht
e qefin mos ma prish

sonte kam nevoje veq per buzet e tua
kam nevoj qe te them se te dua
nuk po mundem emrin tend
pa e permend
dije se kjo zemer po digjet me teper
perveq teje se kam askend tjeter
afer meje
pse nuk vjen o pse nuk vjen

Sa shume malli paska maarr
sa mir qe ke ardh
rri me mua tasht lirisht
qefin mos ma prish
sa shume malli me paska marr
sa mir qe ke ardh
rri me mua tasht lirisht
e qefin mos ma prish


Ky tekst u dërgua nga Xona Linda

Bashkim Spahiu - Qefin Mos Ma Prish
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qefin Mos Ma Prish".
3. Video është e këngës "Qefin Mos Ma Prish", por nuk këndohet nga Bashkim Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bashkim Spahiu:


Komente 0