Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Spahiu - Si Do Te Jetoj Me Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


e kuptova te per von nga nje fjal ne telefon kush te don e kush te pelqen kush kete zemer tani ma then zeri qe flet nuki besova i fundit jam qe e kuptova i fundit jan qe tani e di se fillove te duash nje tjeter njeri zeri flet ss ka te ndalur se meriton per te ta falur tani kur te gjitha i shoh vet me sy si te jetoj me ty se kam prituur pse kaq shpejt dashuria jon u tret ndoshta heren tjeter ne rrug kur me sheh do te tregosh q ndoolli me ne zeri qe flet si besova i fundit jam qe e kuptova i fundit jam qe tani e di se fillove te duash nje tjeter njeri zeri qe flet s ka te ndalur se meriton per te ta falur tani kur te gjitha i shoh vet me sy si te jetoj me ty1x


Ky tekst u dërgua nga X.l.d

Bashkim Spahiu - Si Do Te Jetoj Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Do Te Jetoj Me Ty".
3. Video është e këngës "Si Do Te Jetoj Me Ty", por nuk këndohet nga Bashkim Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bashkim Spahiu:


Komente 0