Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Spahiu - Shko Me Tjetrin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


prej gabimi ne gabim prej mashtrimi ne mashtrim te gjith jan qudit me mu sa shum ka m duru tash ne zemer mke plagos dhe durimi im u sos triher rreshti po gabon kjo tregon se nuk me don
dy her un ta fala dy her un u ndala e teprove met vertet nuk falet gabimi tret 2x
ti me shok me ke perla skishe qef me sy mej pa nje qellim e paske zemren me ma plas ngaa dashnia qe verbon vetem zoti me ndihmon nuk me paske meritu shko me tjetrin nuk te du dy her un ta fala dy her un undala e teprove met veertet nuk falet gabimi tret 4x


Ky tekst u dërgua nga Xona+ Linda+ Dona=xemrat


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bashkim Spahiu - Shko Me Tjetrin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko Me Tjetrin".
3. Video është e këngës "Shko Me Tjetrin", por nuk këndohet nga Bashkim Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bashkim Spahiu:


Komente 0