Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Spahiu - Halla Me Te Pa Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


dora seq pom drillet e goja spom qilet kur pom del perpara zemera seq pom shkrihet
1x
hall me te pa mos met pa ose mir ose bela kur po te shoh shpirt me sy qa po ndoll me mu se di
1x
lumja per at nane tka lind pa behaneqysh po vjen nga shpirti mashallah met than
1x
hall met pa mos met pa ose mir ose bela kur po te shoh shpirt me sy qka po ndodh me mu se di
2x


Ky tekst u dërgua nga Xona Linda Dona


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bashkim Spahiu - Halla Me Te Pa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Halla Me Te Pa".
3. Video është e këngës "Halla Me Te Pa", por nuk këndohet nga Bashkim Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bashkim Spahiu:


Komente 0