Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Spahiu - Ose Me Te Mir Ose Me Bela Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


dora se qpo me dridhet e goja spo qilet kur po me del perpara zemra seq po me shkrihet 2x hall me te pa hall mos me te pa ose mir ose bela kur po te shoh shpirt ne sy qka po ndodh me mu se di lumja per at nane tka lind pa behane qysh po mvjen kah shpirti marshalla me te thane hall me te pa hall mos me te pa ose mir ose bela kur po te shoh shpirt ne sy qka po ndodh me mu se di 2x


Ky tekst u dërgua nga Maria


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bashkim Spahiu - Ose Me Te Mir Ose Me Bela
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ose Me Te Mir Ose Me Bela".
3. Video është e këngës "Ose Me Te Mir Ose Me Bela", por nuk këndohet nga Bashkim Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bashkim Spahiu:


Komente 0