Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Spahiu - Sonte Behet Nje Vjet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sdi a po mer vesht e imja dot jesh
Sonte e per gjidh jeten
Per veq syve te tu qe ikam ketu
Nuk shoh asgje tjeter

Pa te puth njeher
Nuk kam qare
Ta them me te vertet
Spo boj hajgare

Ref:
Sonte behet nje vjet
Qe buzen tande spo ma jep
sonte behet nje vjet
Qe po te lus per gjdo minute,
Per gjdo moment

Dimer edhe verë
Ty te kam percjell
Gjithmon hap pas hapi
Tash nuk muj me t'lén

Smuj me i rra pishman
Se pse vdes prej inatit

Pa te puth njeher
nuk kam qare
Ta them me te vertet
spo boj hajgare

Ref:
Sonte behet nje vjet
Qe buzen tande spo ma jep
Sonte behet nje vjet
Qe po te lus per gjdo minute,
Per gjdo moment (3x)


Ky tekst u dërgua nga Presheva-lady

Bashkim Spahiu - Sonte Behet Nje Vjet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Behet Nje Vjet".
3. Video është e këngës "Sonte Behet Nje Vjet", por nuk këndohet nga Bashkim Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bashkim Spahiu:


Komente 0