Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Spahiu - Kqyrini Qika Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kqyrni qike qka ka rritur nana ooo (2x)

e ka belin o per 2 kollana ooo (2x)

kqyrni qikat dimijat me pika (2x)

esht e para oo bajrak ne qika ooo (2x)

lulia ne derr ooo (2x)

merr djalin sivjet ooo (2x)

lulia noborr ooo (2x)

e merr vllaun ton (2x)


Ky tekst u dërgua nga Dnika

Bashkim Spahiu - Kqyrini Qika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kqyrini Qika".
3. Video është e këngës "Kqyrini Qika", por nuk këndohet nga Bashkim Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bashkim Spahiu:


Komente 0