Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Spahiu - A Ma Ban Hallall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Si mujte kete zemer tii me shkatruuu
si mujte kete shpirt ti me lenduuu
as sdite ma miree mu per mem vraa ma kurr ne jete ti mos mem pa

Mua gjith jeeeten ti ma ndryshove, ndjena te miaa krejt ti mi hargjove. Knaqu moj zemer nga un je e liree, edhe pse vuuj nuk e kam veshtir

Ref: A ma ban hallal moj shpirt un qe tkam mundu, per dashurin ton te rrejshme qe e kem vazhduu. Nje dite mire e nje dite keq jeta na ka shku, per tradhtin qe ma ban mund kurr sekisha besuu

Dhe nese pendohesh kurr ma mos kerkoo, dora ime doren tande ma zdo ta shtrengoj, takimet e tona kan mbaru per jetee. Dashuria jone ska qene e vertete.

Prej sodit moj shpirt une jam pendu, e un dot provoj ty met harru. Dhe nese mkerkon ne adres te vjeter dot jete dikush tjeteer.

Ref 2x: A ma ban hallal moj shpirt un qe tkam mundu, per dashurin ton te rrejshme qe e kem vazhduu. Nje dite mire e nje dite keq jeta na ka shku, per tradhtin qe ma ban mund kurr sekisha besuu


Ky tekst u dërgua nga Nerxhivanja

Bashkim Spahiu - A Ma Ban Hallall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ma Ban Hallall".
3. Video është e këngës "A Ma Ban Hallall", por nuk këndohet nga Bashkim Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bashkim Spahiu:


Komente 0