Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Spahiu - Dukat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti e emebel je si mjalte
Sa shume t'i dua fjalet
O syni i keq mos te pafte

Xhan lumi une qe t'kam
Se koha eshte haram
O nese me ty s'jam

Ref...x2
O dukat o dukat
Jam me fat qe t'kam ngat
Ma ke t'ambel muhabetin
Une ta di kimetin

Ti me fol keq nuk din
Çdo fjale e ke sherim
Jetes sime i dhe kuptim

Xhan lumi une qe t'kam
Se koha eshte haram
O nese me ty s'jam

Ref...x2
O dukat o dukat
Jam me fat qe t'kam ngat
Ma ke t'ambel muhabetin
Une ta di kimetin

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bashkim Spahiu - Dukat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dukat".
3. Video është e këngës "Dukat", por nuk këndohet nga Bashkim Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bashkim Spahiu:


Komente 0