Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bashkim Sylaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Deçan 
Bashkim Sylaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nexhat Vitia

Xhavit Vitia

Tahir Drenica

Hashim Shala

Sali Mani

Augustin Ukaj

Rizah Bllaca

Bajrush Doda

Ali Krasniqi

Dervish Shaqa

Tags: Bashkim Sylaj, Bashkim Syla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet