Më mbaj mend (për 1 muaj)

Basri Bega

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
Basri Bega është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë KomentEpopeja E Jezercit

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Islam Fejzullahi

Lush Dumnica

Shani Balaj

Bib Kosova

Gjergj Gjoni

Mustafe Tahiri

Afrim Krasniqi

Elvir Tahiri

Rrustem Aliu

Fadil Nreca

Tags: Basri Bega


Komente mbi këtë artist