Më mbaj mend (për 1 muaj)

Basri Maloku - Si U Humbe E U Trete Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Vall per Kend po kendoj , kur e dashura Larg me shkoj
Larg me shkoj m'la n'vetmi , me ndimo moj perendi
Si u humbe dhe u trete , Emrin tim ti nuk ma gjete
Pa mendoj ti ato fjal , mendo se t'ka dasht nje DJAL
Si u humbe dhe u trete , Emrin tim ti nuk ma gjete
Pa mendoj ti ato fjal , mendo se t'ka dasht ky DJAL

Eja t'lutem nga largesia , se me mbyti mu Merzia
Jam i LUMTUR un ne ty , Dej t'me kthehesh nuk e di
Tash sa Dua ta kem Pran , me mu ajo me u kan
Do te pres dej sa t'vish , me mua moj vajz te RRish
Tash sa Dua ta kem Pran , me mu ajo me u kan
pres dej sa t'vish , me mua moj vajz te RRish


Basri Maloku - Si U Humbe E U Trete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si U Humbe E U Trete".
3. Video është e këngës "Si U Humbe E U Trete", por nuk këndohet nga Basri Maloku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Basri Maloku:


Komente 0