Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bay T - Mos Shko (Feat. Buci)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Zemer mo pa ty
njejt nuk jom un
jo nuk jom un
dite e mira s’vin
ti ju dhe fund (FUND)
rruges jom
po spo mrri un kerkun
jo kerkun
terr e kom bre zemer
a pom kupton?

Jom n’dite e kqija
m’myti merzija
kto lot e mija
kush mi fshin?
M’myti merzija
m’myti merzija
kto lot e mija
kush mi fshin?

REF
Mos shko
tu luta mos shko
pot lutna
MOS SHKO
rri edhe ket nate (x2)

BUCI
Hala flej edhe qona
me ket zonin ton
edhe qielli po veton
kur e din sa larg jom
1 n’1 milion
un ti bashk sa 1 milion
ty tkom pas energji
pa ty zemra nuk jeton
prej qe ike ti
ma ftoft mu ka bo mu nata
dal e dal e eci nshi
nuk po mvyn mo qadra
e kqyri telefonin
nuk po qon ti mo mesazha
n’restorant t’shtrejt
po pa ty e lire o darka

Jom ka vuj un jom ka derdhi lot
ka derdhi lot
per ty

REF
Mos shko
tu luta mos shko
pot lutna
MOS SHKO
rri edhe ket nate (x2)
Bay T
Featuring: Buci (TiKTaK)
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/04/2023
Teksti: Bay T & Buci (TiKTaK)
Produksioni: Buci (TiKTaK)
Mixing & Mastering: Tiktak Music
Orkestrimi: Oge
Video Produksioni: Gezim HysenajBay T - Mos Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Shko".
3. Video është e këngës "Mos Shko", por nuk këndohet nga Bay T.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bay T:


Komente 0