Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bazzuka - Qendroj I Vertet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qendroj I Vertet".
3. Video është e këngës "Qendroj I Vertet", por nuk këndohet nga Bazzuka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bazzuka - Qendroj I Vertet  (Feat. Agresioni)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Agresioni

20/07/2008

2008-07-19T23:07:37+00:00I Vertet
Dot qendroj
Deri fundin e ksaj jete
Un e dii e dii
Un e di qe kom vetveten
Ne gurbet ne vend te huj
Nuk ka bes nuk ka shoqniiiiiiii !!

BazzuKaa:
Jetoj ne Amerik
Nje vend ku sheh qudi
Raca e Racista
Qe sdojn met pah me sy

Kerkujna nuk ja nin
A gjall a je tu vdek
Armikun gjith mas shpine
Bre flamen me ta hek

Ktu njeri ski shoqni
Kerkujna si kerset
Kerkujna sbon me ja rras
Ketu jeten e ki vet

Qendrimin gjith e mbaj
Ec rruges e kryt nalt
Kerkujna si besoj
Me rrena ta boj rrafsh

Tradhtija eshte shoqnia
Mas shpije tvjen merzija
Prej t'parit dej te t'mramit
Ktu jon ma kater ftyra


Ky tekst u dërgua nga Edin
Më Shumë Këngë Nga Bazzuka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet