Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bazzuka - Vetem Zoti Um Gjykon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Zoti Um Gjykon".
3. Video është e këngës "Vetem Zoti Um Gjykon", por nuk këndohet nga Bazzuka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bazzuka - Vetem Zoti Um Gjykon  (Feat. Agresioni)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Agresioni

08/06/2011

2011-06-08T17:54:23+00:00i kerkova ndihm hanes e msheft n`errsir
i kerkova ndihm yjve a kom n`jet naj drit
i kerkova ndihm detit ish i vetmi n`breg
i kerkova ndihm eres ajo ja filloi shpejt
u zhduk n`mjegull i kerkova ndihm gjith botes
i kerkova ndihm zotit te sillen reth e rrotull
si kjo kujtim ni lot i pandal buzve qe dridhen e sthot mo asni fjal
ni yll qe m`ndjek i heshtur prej larg u lodha me gjithqka shpirti mu plak
m`lodhi ky fat ma hedhi e m`pret dhimbja sot m`qan mlodhi mo kjo jet
Ti mnje o Zot pej atjehit m´kupton fryma jote nganiher m´rrethon
M´rrethon nga para mrrethon permas e di fjalt e mia para se un ti flas

REF.

Jom si ni engjull n`qiell si era qe po fryn ata qe du me lyp veq te zoti kerkoj ndihm .
Ni sen duht me dit armikun e ki nshpin i besoj vetit per kerkon sma nin .

BAZZUKA PART .

Un arrij n`qetsi cepi bari tripiratna shtrina mir relaksona
syt i msheli koncentrona
E shtyj kohen ma permas ku ska terr ku ka drit ku ka pas liri se kjo jet mu ka merzit
Kqyr anej kqyr knej plot banesa autostrada rrugt e mushta me radara
ka po sillna gjith po nalna
Gith policve amerikan nanen shqip jau shiloj mir e din qa ju thon une mrrolat kur jau lshoj
shkoj n`klub bona dru kapna me tulifar raca stresin qe e kom ne trup shfryhna mir n`baraba.
i perlym me gjak t`hallkut nashta gjakun sma she nana
shkoj te shpija hi kadal drejt te kada edhe lana
24 vjet i bona hala jeta SAME SHIT jom ka lypi ni rrugdalje se qikjo mka ardh nfyt
Prit e prit nat e dit nashta vjen diqka ma mir dita teper shum e gat veq po bohet gjith ma shtir

REF

Jom si ni engjull n`qiell si era qe po fryn ata qe du me lyp veq te zoti kerkoj ndihm .
Ni sen duht me dit armikun e ki nshpin i besoj vetit per kerkon sma nin


Ky tekst u dërgua nga  astrit
Më Shumë Këngë Nga Bazzuka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet