Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bazzuka - Une Jom (prishtinali - Ferizajli) (Feat. K-Lay)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Refreni :
Une Jom Prishtinali Prishtinali
Une Jom Prishtinali Prishtinali
Prishtina City tkom n'zemer
Une jom Ferizajli Ferizajli
Une jom Ferizajli Ferizajli
Ferizaj City tkom n'zemer
Une Jom Prishtinali Prishtinali deri diten qe do vdes
Une Jom Prishtinali Prishtinali


Ky tekst u dërgua nga Twink PhilipsxBazzuka
Featuring: K-Lay
Publikimi: 19/08/2010


Bazzuka - Une Jom (prishtinali - Ferizajli)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Jom (prishtinali - Ferizajli)".
3. Video është e këngës "Une Jom (prishtinali - Ferizajli)", por nuk këndohet nga Bazzuka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bazzuka:


Komente 0