Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Beatles - Baby's In Black

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baby's In Black".
3. Video është e këngës "Baby's In Black", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Beatles - Baby's In Black  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Sha lalalalalala sha lalalalalala
Sha lalalalalala sha lalalala

It's not the way you smile that touched my heart ..... sha lalalala
It's not the way you kiss that tears me apart
Wo ho many many many nights go by
I sit at home alone and cry over you
What can I do, can't help myself
'Cause baby it's you ..... sha lalalalalala
Baby it's you ..... sha lalalalalala sha lalalala

You should hear what they say about you
Cheat cheat ..... sha lalalala
They say they say you never never never ever been true
Cheat cheat

Wo ho it doesn't matter what they say
I know I'm gonna love ya any old way
What can I do when it's true
Don't want nobody nobody 'cause baby it's you ..... sha lalalalalala
Baby it's you ..... sha lalalalalala

Wo ho it doesn't matter what they say
I know I'm gonna love ya any old way
What can I do when it's true
Don't want nobody nobody
'Cause baby it's you baby it's you ..... sha lalalalalala
Baby it's you ..... sha lalalalalala
Don't leave me alone ..... sha lalalalalala
Come on home ..... sha lalalalalala


Më Shumë Këngë Nga Beatles:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet