Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Beatles - Keep Your Hands Off My Baby  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Ah, Kansas City
coming to get my baby back home
yeah, yeah
I'm gonna Kansas city
coming to get my baby back home
yeah, yeah
Well, it's a long, long, time
since my baby's been gone

Ah, Kansas City
coming to get my baby on time
yeah, yeah
I'm gonna Kansas City
coming to get my baby on time
yeah, yeah
It's just a one, two, three, four
five, six, seven, eight, nine, wah

Hey, hey, hey, hey
hey, baby, you're no clown
I say you're no clown
Now, now, now, now,
Tell me baby
What's been wrong with you

Hey, hey, hey, hey
hey, baby, you're no clown
I say you're no clown
Now, now, now, now,
Tell me baby
What's been wrong with you

Well, I'll say bye
bye, bye, baby bye, bye
Oh, so long
Bye, bye, baby I'm gone
Yeah, I said
bye, bye, baby, bye, bye
bye, bye, bye, bye

Well, I'll say bye
bye, bye, baby bye, bye
Oh, so long
Bye, bye, baby I'm gone
Yeah, I said
bye, bye, baby, bye, bye
bye, bye, bye, bye


Më Shumë Këngë Nga Beatles:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet