Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Beatles - Leave My Kitten Alone

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Leave My Kitten Alone".
3. Video është e këngës "Leave My Kitten Alone", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Beatles - Leave My Kitten Alone  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00O komm doch, komm zu mir,
du nimmst mir den Verstand.
O komm doch, komm zu mir
komm gib mir deine Hand,
komm gib mir deine Hand,
komm gib mir deine Hand.

O du bist so schišFFFFF6n,
schišFFFFF6n wie ein Diamant.
Ich will mit dir gehen,
komm gib mir deine Hand,
komm gib mir deine Hand,
komm gib mir deine Hand.

In deinen Armen
bin ich glišFFFFFCcklich und froh,
dass war noch nie bei einer andern
einmal so, einmal so, einmal so.

O komm doch, komm zu mir,

du nimmst mir den Verstand.
O komm doch, komm zu mir,
komm gib mir deine Hand,
komm gib mir deine Hand,
komm gib mir deine Hand.

In deinen Armen
bin ich glišFFFFFCcklich und froh,
dass war noch nie bei einer andern
einmal so, einmal so, einmal so.

O du bist so schišFFFFF6n,
schišFFFFF6n wie ein Diamant.
Ich will mit dir gehen,
komm gib mir deine Hand,
komm gib mir deine Hand,
komm gib mir deine Hand,
komm gib mir deine Hand.


Më Shumë Këngë Nga Beatles:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet