Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatles - Three Cool Cats Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

That boy took my love away
Throught he'll regret it someday
This boy wants you back again
That boy isn't good for you
Thought he may want you too
This boy wants you back again
Oh, And this boy would be happy
Just to love you but oh my
That boy won't be happy
Till he's seen you cry
This boy wouldn't mind the pain
Would always feel the same
If this boy gets you back again
This boy
This boy
This boy
This boyPublikimi: 01/01/2007


0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Beatles:


Komente mbi këtë këngëBeatles - Three Cool Cats
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Three Cool Cats".
3. Video është e këngës "Three Cool Cats", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.