Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Beatles - You Can't Do That

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You Can't Do That".
3. Video është e këngës "You Can't Do That", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Beatles - You Can't Do That  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00I got something to say
that might cause you pain
if I catch you talking to
that boy again

I'm gonna let you down (let you down)
and leave you flat (gonna let you down and leave you flat)
because I told you before
Oh, you can't do that

Well, its the second time I've caught
you talking to him
Do I have to tell you one more time
I think its a sin

I think I'll let you down (let you down)
And leave you flat (gonna let you down and leave you flat)
Because I told you before,
Oh, you can't do that

Everybody's green
Cause I'm the one who won your love
But if they'd seen
You talking that way
They'd laugh in my face.

So please listen to me
if you want to stay mine
I can't help my feelings
i'll go out of my mind

I'm gonna let you down (let you down)
And leave you flat (gonna let you down and leave you flat)
Because I told you before,
Oh, you can't do that, wah.

Everybody's green
Cause I'm the one who won your love
But if they'd seen
You talking that way
They'd laugh in my face

So please listen to me if you want to stay mine
I can't help my feelings, I'll go out of my mind

I'm gonna let you down (let you down)
And leave you flat (gonna let you down and leave you flat)
Because I told you before
Oh, you can't do that


Më Shumë Këngë Nga Beatles:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet