Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Beatles - Young Blood
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Young Blood".
3. Video është e këngës "Young Blood", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Beatles - Young Blood  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00If she's gone I can't go on, feeling two foot small
Everywhere people stare each and every way
I can see them laugh at me and I hear them say ay ay

Hey you got to hide your love away
Hey you got to hide your love away

How can I even try, I can never win
Hearing them seeing them in the state I'm in
How could she say to me love will find away
Gather round all you clown, let me hear you say ay ay

Hey you got to hide your love away
Hey you got to hide your love away


Më Shumë Këngë Nga Beatles:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë