Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Beatles - You Won't See Me

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You Won't See Me".
3. Video është e këngës "You Won't See Me", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Beatles - You Won't See Me  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00



When I call you up,
Your line's engaged.
I have had enough,
So act your age.

We have lost the time
That was so hard to find
And I will lose my mind
If you won't see me.
You won't see me.

I don't know why you
Should want to hide.
But I can't get through.
My hands are tied.

I won't want to stay.
I don't have much to say
And I can turn away
And you won't see me.
You won't see me.

Time after time
You refuse to even listen.
I wouldn't mind
If I knew what I was missing.

Though the days are few
They're filled with tears.
And since I lost you,
It feels like years.

Yes, it seems so long,
Girl, since you've been gone
And I just can't go on
If you won't see me.
You won't see me.

Time after time
You refuse to even listen.
I wouldn't mind
If I knew what I was missing,

Though the days are few
They're filled with tears.
And since I lost you,
It feels like years.

Yes, it seems so long,
Girl, since you've been gone
And I just can't go on
If you won't see me.
You won't see me.
Yeah.






Më Shumë Këngë Nga Beatles:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet