Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Beatles - Girl

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Girl".
3. Video është e këngës "Girl", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Beatles - Girl  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Is there anybody goin to listen to my story
all about the girl who came to stay?
She's the kind of girl you want so much
it makes you sorry,
Still, you don't regret a single day.
Ah girl, girl
She's the kind of girl who puts you down
when friends are there, you feel a fool.
When you say she's looking good
she acts as if it's understood.
She's cool
girl, girl
When I think of all the times I've tried to leave her
She will turn to me and start to cry.
And she promises the earth to me
and I believe her,
after all this time I don't know why.
Ah, girl, girl
She's the kind of girl who puts you down when friends are there,
You feel a fool.
When you say she's looking good, she acts as if it's understood.
She's cool,
girl, girl
Was she told when she was young the fame
would lead to pleasure?
Did she understand it when they said
that a man must break his back to earn
his day of leisure?
Will she still believe it when he's dead?
Ah girl, girl, girl.


Më Shumë Këngë Nga Beatles:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet