Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatles - Chains Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë
Chains, my baby s got me locked up in chains.
And they ain t the kind that you can see.
Whoa, oh, these chains of love got a hold on me, yeah.

Chains, well I can t break away from these chains.
Can t run around, cause I m not free.
Whoa, oh, these chains of love won t let me be, yeah.

I wanna tell you, pretty baby,
I think you re fine.
I d like to love you,
But, darlin , I m imprisoned by these...

Chains, my baby s got me locked up in chains,
And they ain t the kind that you can see,
Oh, oh, these chains of love got a hold on me.

Please believe me when I tell you,
Your lips are sweet.
I d like to kiss them,
But I can t break away from all of these...

Chains, my baby s got me locked up in chains.
And they ain t the kind that you can see.
Whoa, oh, these chains of love got a hold on me, yeah.

Chains, chains of love...
Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Beatles:


Komente 0


Beatles - Chains
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Chains".
3. Video është e këngës "Chains", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.