Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatles - Misery Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë
The world is treating me bad... Misery.

I m the kind of guy,
Who never used to cry,
The world is treatin me bad... Misery!

I ve lost her now for sure,
I won t see her no more,
It s gonna be a drag... Misery!

I ll remember all the little things we ve done
Can t she see she ll always be the only one, only one.

Send hewr back to me,
Cause everyone can see
Without her I will be in misery

I ll remember all the little things we ve done.
She ll remember and she ll miss her only one, lonely one.

Send her back to me,
Cause everyone can see,
Without her I will be in misery (oh oh oh)
In misery (ooh ee ooh ooh)
My misery (la la la la la la)
Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Beatles:


Komente 0


Beatles - Misery
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Misery".
3. Video është e këngës "Misery", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.