Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatles - Getting Better Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


It s getting better all the time
I used to get mad at my school
The teacher s that taught me weren t cool
You re holding me down
Filling me up with your rules
I ve got to admit it s getting better
A little better all the time
I have to admit it s getting better
It s getting better since you ve been mine
Me used to be angry young man
Me hiding me head in the sand
You gave me the word
I finally heard
I m doing the best that I can
I ve got to admit it s getting better
I used to be cruel to my woman
I beat her and kept apart from the things that she loved
Man I was mean but I m changing my scene
And I m doing the best that I can
I admit it s getting better
A little better all the time
Yes I admit it s getting better
It s getting better since you ve been mine...


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Beatles:


Komente 0


Beatles - Getting Better
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Getting Better".
3. Video është e këngës "Getting Better", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.