Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatles - Jingle Bells Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jingle Bells" kënduar nga Beatles.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 9 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
9

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Lind Islami & Venera Lumani - Jingle Bells

[Lind Islami:]
Dashing through the snow
In a one-horse open sleigh
O'er the fields we go
Laughing all the way

[Venera Lumani:]
Bells on bobtails ring
Making spirits bright
What fun it is to ride and sing
A sleighing song tonight

[Lind Islami & Venera Lumani:]
Jingle bells, jingle bells
Jingle all the way
Oh what fun it is to ride
In a one-horse open sleigh, hey
Jingle bells, jingle bells
Jingle all the way
Oh what fun it is to ride
In a one-horse open sleigh

[Donald Lu:]
A day or two ago
I thought I'd take a ride
And soon, Miss Fanny Bright
Was seated by my side
The horse was lean and lank
Misfortune seemed his lot
He got into a drifted bank
And then we got upsot

[ALL x2:]
Jingle bells, jingle bells
Jingle all the way
Oh what fun it is to ride
In a one-horse open sleigh, hey
Jingle bells, jingle bells
Jingle all the way
Oh what fun it is to ride
In a one-horse open sleigh

Oh what fun it is to ride
In a one-horse open sleigh

Kori I Fëmijëve Diamantët - Jingle Bells

Jingle bells, jingle bells
Jingle all the way
Oh what fun it is to ride
In a one-horse open sleigh, hey
Jingle bells, jingle bells
Jingle all the way
Oh what fun it is to ride
In a one-horse open sleigh

Dashing through the snow
In a one-horse open sleigh
O'er the fields we go
Laughing all the way

Bells on bobtails ring
Making spirits bright
What fun it is to ride and sing
A sleighing song tonight

Jingle bells, jingle bells
Jingle all the way
Oh what fun it is to ride
In a one-horse open sleigh, hey
Jingle bells, jingle bells
Jingle all the way
Oh what fun it is to ride
In a one-horse open sleigh

Eminem - Jingle Bells

(eminem)Yo Yo

Jingle bells jingle bells.
Jingling all the way
Oh what it is to ride from Detroit to east LA

(Eminem)
Is this a white Christmas hell no my man
Imp leaving blood in the snow and smacking
Fat man. You mean Santa that boys a bi*ch
He cot my mom Christmas Eve and tried to give her a kiss.
For real itÂ’s no joke the guy don't play he tried to f*ck way more
Then a one horse slay laughing all the way but heÂ’s not laughing today
Well jingle mothering even the elves will pay.
Come Christmas Eve oh nick's a goner will be
Snackin on dear even blestin and downer
Not a question went not even a maybe
Have a drunk Mrs. Clues
Say they jingling baby
Give a new meaning to hoho shack that a*s girl bumpin
Booty in the snow. So watch out Santa You jolly old troll we'll be
Stripin that slay and leave you the coal

Jingle bells jingle bells.
Jingling all the way
Oh what it is to ride in a drop top shavola "hey"

Jingle bells jingle bells.
Jingling all the way
Oh what it is to ride from Detroit to east LA

(Eminem)
You playin reindeer games hell yeah my friend
Grab RudolphÂ’s horns and see how far the bend
When heÂ’s nose turns red heÂ’s di*k gets back out
My friend. Yeah sants clues wouldn't list me as nice
In fact he add me listed as nottie twice
Not cuz of the fights or the Christmas gifts hast
It's cuz of all the shit I left on he's wife
It's time for Old Nick to move very far before we roast he's
nuts on a big a*s fire
Yes im that bad yes im that cruel
I mean your a*s is huge loss
Weight for real dude. Cookies in mouth simply
Quit sick. I mean when's the last time u seen
Your dick. And im not one to bi*ch but every year
I get under wear, socks and shit

Jingle bells jingle bells.
Jingling all the way
(Eminem)"Check it out"
Oh what it is to ride in a drop top shavola "Hey"
(eminem)"Jingle thess bells baby"

Jingle bells jingle bells.
Jingling all the way
Oh what it is to ride from Detroit to east LA


Publikimi: 01/01/2007Më Shumë Këngë Nga Beatles:


Komente mbi këtë këngëBeatles - Jingle Bells
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jingle Bells".
3. Video është e këngës "Jingle Bells", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.