A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Beatrix Ramosaj - E Dua Beat-In


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/11/2010

2010-11-18T00:00:00

Song from the album:

"Mos Em Le"

Song from the album:

"Hape Zemren"

Participating in

Kënga Magjike 2010


Ben..s'ben...s'ben..s'ben

syt tek un kohet e fundit
me duket i mban
s'me duket bukur te me shikojn
kur kaloj un aspak
ti je çdo nat n'club
ku do qe te jem un
ti s'me pelqen
por te pelqej un
nen ritmin e muzikes
kercen vetem
ke nevoj per shoqeri
pije me ofron
s'di pse s'e kalon naten
me nje tjeter
me te let per te pranuar
me mu s'ben..s'ben..s'ben

REF..2x
Sonte dua vetem te kercej
me ke pelqej
te ket ritimin
te ndjej ritmin..e dua BEAT-in
Sonte dua vetem t'ja kaloj
si asnjeher
te ket ritimin
te ndjej ritmin..e dua BEAT-in

njerzit jan te gjith te mbledhur
ne nje vend ku ka
muzik te mire elektronike
atje dhe un jam
çdo kush ne flirt
dhe pse duken te panjohur
eshte erresir fjalt nuk flasin kurr
nen ritmin e muzikes
kercen vetem
ke nevoj per shoqeri
pije me ofron
s'di pse s'e kalon naten
me nje tjeter
me te let per te pranuar
me mu s'ben..s'ben..s'ben

REF..2x
Sonte dua vetem te kercej
me ke pelqej
te ket ritimin
te ndjej ritmin..e dua BEAT-in
Sonte dua vetem t'ja kaloj
si asnjeher
te ket ritimin
te ndjej ritmin..e dua BEAT-in

sonte dua vetem-vetem-em-em
ritmin-min-ritmin
sonte dua-ua-dua-ua
ritmin-min-ritmin

yeah da-da-da-da-da
ehi yeah da-da-da-da
ah la-la-da-da-da-da
yeah da-da-da-da

Kenga Magjike2010..EGI


Lyrics submited by Alban Ramosaj   EgzonKaloKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019