A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Beatrix Ramosaj - Prekem Ngadale


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/06/2013

2013-06-10T14:22:51

Participating in

Top Fest 10


A u mundova kot,
Si ti nuk gjeta dot, te kisha si nje Zot,
Lutem per ty Dashuuurii
Jo ti, mos me lendo (dashuri)
ti kthehu nxito (dashuri)
Jo ti jo, mos me harro
Dhe pse nuk je tani,
tek une je tretur ti,
se pa ty s'ka lumturi
Mendoj per ty, dashuriiii
Jo ti mos me lendo,dashurii
Ti kthehu, nxito (dashuri)
Jo ti jo mos me harrooo
papappapp paapapapapapap papapapap
Dashuuuuriiii
Jo ti, mos me lendo,(dashuuri)
Ti kthehu, nxito (dashuuuri)
Jo ti joo mos me harrooo


Lyrics submited by TessaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019