Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bebe Rexha - Sweet Beginnings

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sweet Beginnings".
3. Video është e këngës "Sweet Beginnings", por nuk këndohet nga Bebe Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bebe Rexha - Sweet Beginnings  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"I Don't Wanna Grow Up"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2015

2015-11-30T23:00:00+00:00It's like bed bugs in a 5 star hotel
First date, pretty face but he's dumb as hell
He's dumb as hell
It's like choking on a LifeSaver
Like a firehouse burning to the ground
Burning to the ground

[Pre-Chorus:]
And I keep running, running circles, circles tryna understand
Why the dreams I die for are now killin' me
And I keep running, running circles, circles tryna figure out
Why this life is not what I thought it'd be

[Chorus:]
I wanna go back to the sweet beginnings
When I was young and full of innocence
I wanna go back to complete surrender of you
The sweet beginnings

It's like you're allergic to your medication
Meant to make you better, but it makes you worse
It makes you worse
It's like dying in your own living room
Like a U-Haul following behind a hearse
We all turn to dirt

[Pre-Chorus:]
And I keep running, running circles, tryna understand
Why this life is not what I thought it'd be

[Chorus]

The sweet beginnings
The sweet beginnings
Surrender of you
Surrender of you

[Chorus x2]

The sweet beginnings [x3]


Më Shumë Këngë Nga Bebe Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet