Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bebe Rexha - Human

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Human".
3. Video është e këngës "Human", por nuk këndohet nga Bebe Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bebe Rexha - Human  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/09/2016

2016-09-01T10:35:20+00:00Phones in our faces
Still waiting for that high, next notification
Where's the conversation?
I'm getting real restless, staring at faces

Filter this, filter that
It don't even matter what you got
Who you are is all that I'm after
I'm afraid that lately we're losing our selves

[Chorus]
Cause I just wanna be human
Baby I just wanna feel
I just wanna be human
Can you give me something real?
Oh, I wanna live, I wanna love, I wanna touch
Let's just be human
I wanna fight, I wanna cry, it's not enough
Let's just be human

So what am I chasing?
Posting up pictures for the validation
The more I get attention
The more I feel lonely, there's something missing

Follow me, follow her
It don't even matter what you got
Who you are is all that I'm after
I'm afraid that lately we're losing our selves

[Chorus]
Cause I just wanna be human
Baby I just wanna feel
I just wanna be human
Can you give me something real?
Oh, I wanna live, I wanna love, I wanna touch
Let's just be human
I wanna fight, I wanna cry, it's not enough
Let's just be human

[Bridge]
I wanna be human, oh
Oh, I wanna live, I wanna love, I wanna touch
I wanna fight, I wanna cry, it's not enough

[Chorus]
I just wanna be human
Baby I just wanna feel
I just wanna be human
Can you give me something real?
I wanna live, I wanna love, I wanna touch
I wanna fight, I wanna cry, it's not enough
Let's just be human
I wanna be human, no
Phones in our faces
Still waiting for that high, next notification


Më Shumë Këngë Nga Bebe Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet