Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bebe Rexha - You Can't Stop The Girl

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You Can't Stop The Girl".
3. Video është e këngës "You Can't Stop The Girl", por nuk këndohet nga Bebe Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bebe Rexha - You Can't Stop The Girl  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/10/2019

2019-10-15T18:00:11+00:00oh, they’re tryna shoot down angels
they’re tryna pull their
wings off
so they can’t fly

and oh, but she's so brave tho
just like a tornado
she’s taking us by storm

you can’t stop the girl from going
you can’t stop the world from knowing
the truth will set you
free, oh
you can’t stop the girl from going
you can’t stop the world from knowing
the truth will set you
free, oh
you can’t stop the girl

they’re tryna take our voices
they’re tryna make our
choices so we scream loud, loud, loud

and oh, I know you feel the lightning
and it’s so exciting
so here we come

you can’t stop the girl from going
you can’t stop the world from knowing
the truth will set you
free, oh
you can’t stop the
girl from going
you can’t stop the world from knowing
the truth will set you
free, oh
you can’t stop the girl
you can’t stop the girl
you can’t stop the girl
no, you can’t stop the girl

oh, I know you feel the lightning
and it’s so
exciting
so here we come


Më Shumë Këngë Nga Bebe Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet