Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bedri Ademaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Bedri Ademaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2016, Bedri Ademaj publikon albumin "Live 2016"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareLive 2016 (2016)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jeton Tahirukaj

Benjamin Bala

Leotrim Xhaka

Gazmend Shala (Gaxi)

Blini Shala

Dini Rashiti

Medin Tagani

Sedat Ameti

Sabi Beqiri

Xhemajl Orllati

Tags: Bedri Ademaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet