Më mbaj mend (për 1 muaj)

Behar Spahiu

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Behar Spahiu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 10 Nëntor 2009, Behar Spahiu publikon videoklipin "Fjale Te Urta". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 21 Qershor 2011, Behar Spahiu publikon videoklipin "Kur Vajta Ne Krua". Më datë 17 Gusht 2011, Behar Spahiu publikon videoklipin "Bukuroshe Zallit". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 14 Gusht 2015, Behar Spahiu publikon videoklipin "Kenge Per Baba Belulin". Më datë 12 Maj 2016, Behar Spahiu publiko...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentThelleza Ne Valle


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Tomorr Biba

Ylli Alushaj

Thanas Marko

Kudret Ismaili

Redi Penko

Nimet Sulkaj

Gerti Hyka

Landi Brahushi

Ylli Cela

Hysni Lala

Tags: Behar Spahiu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet