Më mbaj mend (për 1 muaj)


Behar Spahiu - Kur Vajta Ne Krua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Vajta Ne Krua".
3. Video është e këngës "Kur Vajta Ne Krua", por nuk këndohet nga Behar Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Behar Spahiu - Kur Vajta Ne Krua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Thelleza Ne Valle"

Komente

Asnjë Koment

21/06/2011

2011-06-21T15:33:58+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Vajta Ne Krua" kënduar nga Behar Spahiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Behar Spahiu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Fiqerete Doko. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Apo u bu bu ç’me gjeti mua
Kur vajta mbreme ne krrua
Nje djale çapken me pa
Erdhi prane dhe m’u afrua

Te dua une ty moj xhane
Ngrehi syte dhe mos bej naze
Fol dhe mos u tremb fare
Te mi heqesh keto halle

M’u qepe djale m’u qepe
M’i tregove hall dhe derte
Por ato tani i trete
Se ilaç gjete per vete

Ilaçi qe me sheron mua
Ishte ne krahet e tua
Te dua moj xhane te dua
Si uji qe rrjedh ne krruaMë Shumë Këngë Nga Behar Spahiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet