Më mbaj mend (për 1 muaj)


Behar Spahiu & Perparim Shima - Kolazh Jugu 2017

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh Jugu 2017".
3. Video është e këngës "Kolazh Jugu 2017", por nuk këndohet nga Behar Spahiu & Perparim Shima.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Behar Spahiu & Perparim Shima - Kolazh Jugu 2017  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

25/08/2017

2017-08-25T17:49:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh Jugu 2017" kënduar nga Behar Spahiu & Perparim Shima.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Behar Spahiu & Perparim Shima i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Griselda Pepa. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Eriksoni-
Pse mi mban syte ne mberdhe
moj faqa portokalle 2x
o frike me ke a turp me ke
moj faqa portokalle

Griselda-
o frike nuk kam as turp nuk kam
faqe portokalle jam
o me vjen keq mor per babane
faqe portokalle jam

Erikson-
Pse mi mban syte ne mberdhe
moj faqa portokalle
o a po vjen hajde me ne
faqe portokalle je

Griselda -
o une do vi o bandill xhan
faqe portokalle jam
o me vjen keq mor per babane
faqe portokalle jam

Erikson-
mos me qaj moj se mu semure
te kam sjell moj kurore me lule
kurora moj te ka lezet
qofshim te lumtur ne perjete

Griselda-
une nuk qaj por bej kastile
mos ma ki o bandill me hile
o bandill o mor syr i zi
une jam nuse per shtepi

Erikson-
mos me qaj moj se mu semure
te kam sjell moj kurore me lule
i kam zgjedhur vec per ty
mos nxirr lot moj nga ata sy

Griselda-
une nuk qaj po por bej kastile
mos ma ki o bandill me hile
sa me do ta di une dua
sa merak ke ti per mua

Erikson&Griselda-
do bejme dasem do ta tundim
edhe xhepat do ti shkundim
sa lezet sa bukuri
do bejme dasem ne shtepi
do bejme dasem do ta tundim
edhe xhepat do ti shkundim
kerceni me kenge e valle
hajt ne koken e beqareveMë Shumë Këngë Nga Behar Spahiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet